język polskiEnglishDeutschCzechLithuanianFrançaisEspañolRumanoPусскийNederlandsMagyar

Dekoder VIN

Dekodowanie numerów VIN

Dekoder VIN Blue Bird
Dekoder VIN Blue Bird

Sprawdź VIN za DARMO

Sprawdź numer VIN
Producent
ProducentBlue Bird Body Company
Adres #1402 Bluebird Blvd
Adres #2Fort Valley GA 31030-5088,
RegionNorth America
KrajUnited States
NotaManufacturer builds more than 500 vehicles per year
Analiza numeru VIN
Wprowadzony VIN1BAADCPAX1F099170
Poprawiony VIN1BAADCPAX1F099170
Squish VIN1BAADCPA1F
WMI1BA
Identyfikator VISN/A
VDSADCPAX1F
Identyfikator roku1
Numer seryjny099170
Typ VINnormal
Suma kontrolnavalid
Kupujesz auto? Sprawdź Numer VIN: 1BAADCPAX1F099170 i dowiedz się więcej o Historii Wypadkowej tego pojazdu.
Informacje podstawowe
MarkaBlue Bird
ModelTC2000
Rok modelowy2001
Styl nadwoziaBUS
Typ silnika5.9
Specyfikacja pojazdu
Typ nadwoziaBUS
Pojemność SI5899
Pojemność CID360
Pojemność Nominalna5.9
Ilość cylindrów6
Rodzaj paliwaDiesel
Wyposażenie standardowe
Brak danych
Wyposażenie opcjonalne
Brak danych

© 2019 VINdecoder.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności i cookies

Dekoder VIN (VINdecoder.pl) nie ponosi odpowiedzialności za dokładność informacji, które publikuje, a wszczególności dane techniczne, cechy, specyfikacje, wskaźniki, itp. Logotypy producentów, Marki i wszystkie inne znaki towarowe są własnością ich właścicieli.

Administratorem Twoich danych jest VIN-Info Sp. z o.o. (ul. Modelarska 18, 40-142 Katowice, Polska, ).
Możemy przetwarzać Twoje dane (adres IP, dane o przeglądarce i systemie operacyjnym oraz przybliżona lokalizacja): na podstawie naszych prawnie uzasadnionych interesów do celów statystycznych i zarządzania stroną, przez okres do zakończenia analizy statystyk, nie dłużej niż przez 3 lata od roku, w którym uzyskano dane; na podstawie naszych prawnie uzasadnionych interesów w celu marketingu bezpośredniego usług własnych, przez okres funkcjonowania strony lub do wycofania zgody. Współpracujemy z: firmami marketingowymi, wyszukiwarkami internetowymi, portalami społecznościowymi, firmami udostępniającymi narzędzia do badań statystycznych i obsługi portali społecznościowych, firmami hostingowymi, którym możemy przekazywać te dane (odbiorcy danych). Dane mogą być przekazywane poza UE, jedynie do Państw lub podmiotów zatwierdzonych prawem UE.

Udostępnienie nam danych nie jest obowiązkowe, jednak bez ich podania strona może nie funkcjonować prawidłowo. Masz prawo dostępu do danych dotyczących Twojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także ich przeniesienia. Możesz w dowolnym momencie cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Masz prawo skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w Polsce lub jego odpowiednika w innym państwie UE.

Strona może używać plików cookies i innych podobnych technologii we wspomnianych celach. Zgoda na ich używanie wyrażana jest za pośrednictwem ustawień wybranych przez Ciebie w przeglądarce. Więcej informacji o zasadach przetwarzania przez nas danych i ustawieniach przeglądarki znajduje się w [Polityce Prywatności].