język polskiEnglishDeutschCzechLithuanianFrançaisEspañolRumanoPусскийNederlandsMagyar

Dekoder VIN

Dekodowanie numerów VIN

Dekoder VINVolvo Truck
Dekoder VINVolvo Truck

Sprawdź VIN za DARMO

Sprawdź numer VIN
Producent
ProducentVolvo Trucks North America
Adres #1New River Valley Truck Plant
Adres #24881 Cougar Trail Rd
RegionNorth America
KrajUnited States
NotaManufacturer builds more than 500 vehicles per year
Analiza numeru VIN
Wprowadzony VIN4V4N99EH2GN957021
Poprawiony VIN4V4N99EH2GN957021
Squish VIN4V4N99EHGN
WMI4V4
Identyfikator VISN/A
VDSN99EH2GN
Identyfikator rokuG
Numer seryjny957021
Typ VINnormal
Suma kontrolnavalid
Kupujesz auto? Sprawdź Numer VIN:4V4N99EH2GN957021 i dowiedz się więcej o Historii Wypadkowej tego pojazdu.
Informacje podstawowe
MarkaVolvo Truck
ModelVNL
Rok modelowy2016
Styl nadwoziaTruck - Tractor
Typ paliwaDiesel
Typ pojazduTruck
FabrykaDublin Virginia
KrajUnited States
Specyfikacja pojazdu
Typ nadwoziaTruck - Tractor
Moc konie mechaniczne425
Moc kilowaty317
Rodzaj paliwaDiesel
Wyposażenie standardowe
Brak danych
Wyposażenie opcjonalne
Brak danych

©2020 VINdecoder.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności i cookies

Dekoder VIN (VINdecoder.pl) nie ponosi odpowiedzialności za dokładność informacji, które publikuje, a wszczególności dane techniczne, cechy, specyfikacje, wskaźniki, itp. Logotypy producentów, Marki i wszystkie inne znaki towarowe są własnością ich właścicieli.

Administratorem Twoich danych jest VIN-Info Sp. z o.o. (ul. Modelarska 18, 40-142 Katowice, Polska, ).
Możemy przetwarzać Twoje dane (adres IP, dane o przeglądarce i systemie operacyjnym oraz przybliżona lokalizacja): na podstawie naszych prawnie uzasadnionych interesów do celów statystycznych i zarządzania stroną, przez okres do zakończenia analizy statystyk, nie dłużej niż przez 3 lata od roku, w którym uzyskano dane; na podstawie naszych prawnie uzasadnionych interesów w celu marketingu bezpośredniego usług własnych, przez okres funkcjonowania strony lub do wycofania zgody. Współpracujemy z: firmami marketingowymi, wyszukiwarkami internetowymi, portalami społecznościowymi, firmami udostępniającymi narzędzia do badań statystycznych i obsługi portali społecznościowych, firmami hostingowymi, którym możemy przekazywać te dane (odbiorcy danych). Dane mogą być przekazywane poza UE, jedynie do Państw lub podmiotów zatwierdzonych prawem UE.

Udostępnienie nam danych nie jest obowiązkowe, jednak bez ich podania strona może nie funkcjonować prawidłowo. Masz prawo dostępu do danych dotyczących Twojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także ich przeniesienia. Możesz w dowolnym momencie cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Masz prawo skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w Polsce lub jego odpowiednika w innym państwie UE.

Strona może używać plików cookies i innych podobnych technologii we wspomnianych celach. Zgoda na ich używanie wyrażana jest za pośrednictwem ustawień wybranych przez Ciebie w przeglądarce. Więcej informacji o zasadach przetwarzania przez nas danych i ustawieniach przeglądarki znajduje się w [Polityce Prywatności].