język polskiEnglishDeutschCzechLithuanian

Dekoder VIN

Dekodowanie numerów VIN

Dekoder VIN Chongqing Astronautical Bashan
Dekoder VIN Chongqing Astronautical Bashan

Sprawdź VIN za DARMO

Sprawdź numer VIN
Producent
ProducentChongqing Astronautic Bashan
Adres #1Motorcycle Manufacturing Co Ltd
Adres #233 Yuqing Road Yudong Town
RegionAsia
KrajChina
NotaManufacturer builds more than 500 vehicles per year
Analiza numeru VIN
Wprowadzony VINLHJLC13JX8B003079
Poprawiony VINLHJLC13JX8B003079
Squish VINLHJLC13J8B
WMILHJ
Identyfikator VISN/A
VDSLC13JX8B
Identyfikator roku8
Numer seryjny003079
Typ VINnormal
Suma kontrolnavalid
Kupujesz auto? Sprawdź Numer VIN: LHJLC13JX8B003079 i dowiedz się więcej o Historii Wypadkowej tego pojazdu.
Informacje podstawowe
MarkaChongqing Astronautical Bashan
ModelAvanti Delta 50
Rok modelowy2008
Typ paliwaGasoline
Typ pojazduMotorcycle
FabrykaChongqing Astronautical Bashan
KrajChina
Specyfikacja pojazdu
Pojemność SI49
Pojemność CID3
Ilość zaworów4
Moc konie mechaniczne3
Moc kilowaty2
Rodzaj paliwaGasoline
Wyposażenie standardowe
Brak danych
Wyposażenie opcjonalne
Brak danych

© 2018 VINdecoder.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności i cookies

Dekoder VIN (VINdecoder.pl) nie ponosi odpowiedzialności za dokładność informacji, które publikuje, a wszczególności dane techniczne, cechy, specyfikacje, wskaźniki, itp. Logotypy producentów, Marki i wszystkie inne znaki towarowe są własnością ich właścicieli.

Administratorem Twoich danych jest VIN-Info Sp. z o.o. (ul. Modelarska 18, 40-142 Katowice, Polska, ).
Możemy przetwarzać Twoje dane (adres IP, dane o przeglądarce i systemie operacyjnym oraz przybliżona lokalizacja): na podstawie naszych prawnie uzasadnionych interesów do celów statystycznych i zarządzania stroną, przez okres do zakończenia analizy statystyk, nie dłużej niż przez 3 lata od roku, w którym uzyskano dane; na podstawie naszych prawnie uzasadnionych interesów w celu marketingu bezpośredniego usług własnych, przez okres funkcjonowania strony lub do wycofania zgody. Współpracujemy z: firmami marketingowymi, wyszukiwarkami internetowymi, portalami społecznościowymi, firmami udostępniającymi narzędzia do badań statystycznych i obsługi portali społecznościowych, firmami hostingowymi, którym możemy przekazywać te dane (odbiorcy danych). Dane mogą być przekazywane poza UE, jedynie do Państw lub podmiotów zatwierdzonych prawem UE.

Udostępnienie nam danych nie jest obowiązkowe, jednak bez ich podania strona może nie funkcjonować prawidłowo. Masz prawo dostępu do danych dotyczących Twojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także ich przeniesienia. Możesz w dowolnym momencie cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Masz prawo skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w Polsce lub jego odpowiednika w innym państwie UE.

Strona może używać plików cookies i innych podobnych technologii we wspomnianych celach. Zgoda na ich używanie wyrażana jest za pośrednictwem ustawień wybranych przez Ciebie w przeglądarce. Więcej informacji o zasadach przetwarzania przez nas danych i ustawieniach przeglądarki znajduje się w [Polityce Prywatności].