język polskiEnglishDeutschCzechLithuanianFrançaisEspañolRumanoPусскийNederlandsMagyar

Dekoder VIN

Dekodowanie numerów VIN

Dekoder VINSterling
Dekoder VINSterling

Sprawdź VIN za DARMO

Sprawdź numer VIN
Producent
ProducentFreightliner Sterling Division
Adres #1350 South Edgeware Road
Adres #2St. Thomas ON N5P 4C4
RegionNorth America
KrajCanada
NotaManufacturer builds more than 500 vehicles per year
Analiza numeru VIN
Wprowadzony VIN2FZACFDU08A263317
Poprawiony VIN2FZACFDU08A263317
Squish VIN2FZACFDU8A
WMI2FZ
Identyfikator VISN/A
VDSACFDU08A
Identyfikator roku8
Numer seryjny263317
Typ VINnormal
Suma kontrolnanot valid
Kupujesz auto? Sprawdź Numer VIN:2FZACFDU08A263317 i dowiedz się więcej o Historii Wypadkowej tego pojazdu.
Informacje podstawowe
MarkaSterling
ModelActerra
Rok modelowy2008
Styl nadwoziaConventional Cab
Typ silnika6.7L 4X2
Tanie ubezpieczenie oc/ac
Specyfikacja pojazdu
Typ nadwoziaConventional Cab
Pojemność Nominalna6.7
Ilość cylindrów6
Rodzaj paliwaDiesel
Rodzaj napędu4X2
Waga pojazdu - zakres19501-26000
Wyposażenie standardowe
Brak danych
Wyposażenie opcjonalne
Brak danych

©2020 VINdecoder.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności i cookies

Dekoder VIN (VINdecoder.pl) nie ponosi odpowiedzialności za dokładność informacji, które publikuje, a wszczególności dane techniczne, cechy, specyfikacje, wskaźniki, itp. Logotypy producentów, Marki i wszystkie inne znaki towarowe są własnością ich właścicieli.

Administratorem Twoich danych jest VIN-Info Sp. z o.o. (ul. Modelarska 18, 40-142 Katowice, Polska, ).
Możemy przetwarzać Twoje dane (adres IP, dane o przeglądarce i systemie operacyjnym oraz przybliżona lokalizacja): na podstawie naszych prawnie uzasadnionych interesów do celów statystycznych i zarządzania stroną, przez okres do zakończenia analizy statystyk, nie dłużej niż przez 3 lata od roku, w którym uzyskano dane; na podstawie naszych prawnie uzasadnionych interesów w celu marketingu bezpośredniego usług własnych, przez okres funkcjonowania strony lub do wycofania zgody. Współpracujemy z: firmami marketingowymi, wyszukiwarkami internetowymi, portalami społecznościowymi, firmami udostępniającymi narzędzia do badań statystycznych i obsługi portali społecznościowych, firmami hostingowymi, którym możemy przekazywać te dane (odbiorcy danych). Dane mogą być przekazywane poza UE, jedynie do Państw lub podmiotów zatwierdzonych prawem UE.

Udostępnienie nam danych nie jest obowiązkowe, jednak bez ich podania strona może nie funkcjonować prawidłowo. Masz prawo dostępu do danych dotyczących Twojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także ich przeniesienia. Możesz w dowolnym momencie cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Masz prawo skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w Polsce lub jego odpowiednika w innym państwie UE.

Strona może używać plików cookies i innych podobnych technologii we wspomnianych celach. Zgoda na ich używanie wyrażana jest za pośrednictwem ustawień wybranych przez Ciebie w przeglądarce. Więcej informacji o zasadach przetwarzania przez nas danych i ustawieniach przeglądarki znajduje się w [Polityce Prywatności].