język polskiEnglishDeutschCzechLithuanianFrançaisEspañolRumanoPусскийNederlandsMagyar

Dekoder VIN

Dekodowanie numerów VIN

Dekoder VINKYMCO
Dekoder VINKYMCO

Sprawdź VIN za DARMO

Sprawdź numer VIN
Producent
ProducentKwang Yang Motor Co Ltd
Adres #135 Wan Hsing St. Sanmin Dist.
Adres #2Kaohsiung
RegionAsia
KrajTaiwan
NotaManufacturer builds more than 500 vehicles per year
Analiza numeru VIN
Wprowadzony VINRFBU6G1057B000780
Poprawiony VINRFBU6G1057B000780
Squish VINRFBU6G107B
WMIRFB
Identyfikator VISN/A
VDSU6G1057B
Identyfikator roku7
Numer seryjny000780
Typ VINnormal
Suma kontrolnavalid
Kupujesz auto? Sprawdź Numer VIN:RFBU6G1057B000780 i dowiedz się więcej o Historii Wypadkowej tego pojazdu.
Informacje podstawowe
MarkaKYMCO
ModelAgility125
Rok modelowy2007
Typ silnika0.1L SOHC 4V
Typ paliwaGasoline
Klasa pojazduScooter
Typ pojazduMotorcycle
FabrykaTaipei
KrajTaiwan
Specyfikacja pojazdu
Pojemność SI125
Pojemność CID8
Pojemność Nominalna0.1
Typ głowicySOHC
Ilość zaworów4
Rodzaj paliwaGasoline
Wyposażenie standardowe
Brak danych
Wyposażenie opcjonalne
Brak danych

©2020 VINdecoder.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności i cookies

Dekoder VIN (VINdecoder.pl) nie ponosi odpowiedzialności za dokładność informacji, które publikuje, a wszczególności dane techniczne, cechy, specyfikacje, wskaźniki, itp. Logotypy producentów, Marki i wszystkie inne znaki towarowe są własnością ich właścicieli.

Administratorem Twoich danych jest VIN-Info Sp. z o.o. (ul. Modelarska 18, 40-142 Katowice, Polska, ).
Możemy przetwarzać Twoje dane (adres IP, dane o przeglądarce i systemie operacyjnym oraz przybliżona lokalizacja): na podstawie naszych prawnie uzasadnionych interesów do celów statystycznych i zarządzania stroną, przez okres do zakończenia analizy statystyk, nie dłużej niż przez 3 lata od roku, w którym uzyskano dane; na podstawie naszych prawnie uzasadnionych interesów w celu marketingu bezpośredniego usług własnych, przez okres funkcjonowania strony lub do wycofania zgody. Współpracujemy z: firmami marketingowymi, wyszukiwarkami internetowymi, portalami społecznościowymi, firmami udostępniającymi narzędzia do badań statystycznych i obsługi portali społecznościowych, firmami hostingowymi, którym możemy przekazywać te dane (odbiorcy danych). Dane mogą być przekazywane poza UE, jedynie do Państw lub podmiotów zatwierdzonych prawem UE.

Udostępnienie nam danych nie jest obowiązkowe, jednak bez ich podania strona może nie funkcjonować prawidłowo. Masz prawo dostępu do danych dotyczących Twojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także ich przeniesienia. Możesz w dowolnym momencie cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Masz prawo skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w Polsce lub jego odpowiednika w innym państwie UE.

Strona może używać plików cookies i innych podobnych technologii we wspomnianych celach. Zgoda na ich używanie wyrażana jest za pośrednictwem ustawień wybranych przez Ciebie w przeglądarce. Więcej informacji o zasadach przetwarzania przez nas danych i ustawieniach przeglądarki znajduje się w [Polityce Prywatności].