język polskiEnglishDeutschCzechLithuanianFrançaisEspañolRumanoPусскийNederlandsMagyar

Dekoder VIN

Dekodowanie numerów VIN

Dekoder VINScania
Dekoder VINScania

Sprawdź VIN za DARMO

Sprawdź numer VIN
Producent
Analiza numeru VIN
Wprowadzony VINVLUG6X20009170212
Poprawiony VINVLUG6X20009170212
Squish VINVLUG6X2009
WMIBrak danych
Identyfikator VISBrak danych
VDSG6X20009
Identyfikator rokuBrak danych
Numer seryjny170212
Typ VINBrak danych
Suma kontrolnanot valid
Kupujesz auto? Sprawdź Numer VIN:VLUG6X20009170212 i dowiedz się więcej o Historii Wypadkowej tego pojazdu.
Informacje podstawowe
MarkaScania
ModelG 440
Rok modelowy2012
WersjaLA6x2/4MNA
Styl nadwoziaArticulated
Typ silnika12.7L L6 OHV 24V 6x2/4
Typ paliwaDiesel
KrajFrance
Specyfikacja pojazdu
Typ nadwoziaArticulated
Pojemność SI12742
Pojemność CID778
Pojemność Nominalna12.7
Typ silnikaL6
Typ głowicyOHV
Ilość zaworów24
Ilość cylindrów6
Doładowanie silnikaTurbocharged or Supercharged
Moc konie mechaniczne441
Moc kilowaty324
Rodzaj paliwaDiesel
Rodzaj napędu6x2/4
Wyposażenie standardowe
Brak danych
Wyposażenie opcjonalne
Brak danych

©2020 VINdecoder.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności i cookies

Dekoder VIN (VINdecoder.pl) nie ponosi odpowiedzialności za dokładność informacji, które publikuje, a wszczególności dane techniczne, cechy, specyfikacje, wskaźniki, itp. Logotypy producentów, Marki i wszystkie inne znaki towarowe są własnością ich właścicieli.

Administratorem Twoich danych jest VIN-Info Sp. z o.o. (ul. Modelarska 18, 40-142 Katowice, Polska, ).
Możemy przetwarzać Twoje dane (adres IP, dane o przeglądarce i systemie operacyjnym oraz przybliżona lokalizacja): na podstawie naszych prawnie uzasadnionych interesów do celów statystycznych i zarządzania stroną, przez okres do zakończenia analizy statystyk, nie dłużej niż przez 3 lata od roku, w którym uzyskano dane; na podstawie naszych prawnie uzasadnionych interesów w celu marketingu bezpośredniego usług własnych, przez okres funkcjonowania strony lub do wycofania zgody. Współpracujemy z: firmami marketingowymi, wyszukiwarkami internetowymi, portalami społecznościowymi, firmami udostępniającymi narzędzia do badań statystycznych i obsługi portali społecznościowych, firmami hostingowymi, którym możemy przekazywać te dane (odbiorcy danych). Dane mogą być przekazywane poza UE, jedynie do Państw lub podmiotów zatwierdzonych prawem UE.

Udostępnienie nam danych nie jest obowiązkowe, jednak bez ich podania strona może nie funkcjonować prawidłowo. Masz prawo dostępu do danych dotyczących Twojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także ich przeniesienia. Możesz w dowolnym momencie cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Masz prawo skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w Polsce lub jego odpowiednika w innym państwie UE.

Strona może używać plików cookies i innych podobnych technologii we wspomnianych celach. Zgoda na ich używanie wyrażana jest za pośrednictwem ustawień wybranych przez Ciebie w przeglądarce. Więcej informacji o zasadach przetwarzania przez nas danych i ustawieniach przeglądarki znajduje się w [Polityce Prywatności].