język polskiEnglishDeutschCzechLithuanianFrançaisEspañolRumanoPусскийNederlandsMagyar

Dekoder VIN

Dekodowanie numerów VIN

Dekoder VIN Daf
Dekoder VIN Daf

Sprawdź VIN za DARMO

Sprawdź numer VIN
Producent
ProducentDAF NV
Adres #1Postbus 1055
Adres #25602 Eindhoven
RegionEurope
KrajNetherlands
NotaManufacturer builds more than 500 vehicles per year
Analiza numeru VIN
Wprowadzony VINXLRTE47MS0E762766
Poprawiony VINXLRTE47MS0E762766
Squish VINXLRTE47M0E
WMIXLR
Identyfikator VISN/A
VDSTE47MS0E
Identyfikator rokuBrak danych
Numer seryjny762766
Typ VINnormal
Suma kontrolnanot valid
Kupujesz auto? Sprawdź Numer VIN: XLRTE47MS0E762766 i dowiedz się więcej o Historii Wypadkowej tego pojazdu.
Informacje podstawowe
MarkaDaf
ModelFt
Typ silnika12.9L AWD
Typ paliwaDiesel
KrajNetherlands
Specyfikacja pojazdu
Ilość drzwi2
Ilość siedzeń2
Pojemność SI12920
Pojemność CID788
Pojemność Nominalna12.9
Moc konie mechaniczne462
Moc kilowaty304-345
Rodzaj paliwaDiesel
Rodzaj napęduAWD
Wyposażenie standardowe
Brak danych
Wyposażenie opcjonalne
Brak danych

© 2019 VINdecoder.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności i cookies

Dekoder VIN (VINdecoder.pl) nie ponosi odpowiedzialności za dokładność informacji, które publikuje, a wszczególności dane techniczne, cechy, specyfikacje, wskaźniki, itp. Logotypy producentów, Marki i wszystkie inne znaki towarowe są własnością ich właścicieli.

Administratorem Twoich danych jest VIN-Info Sp. z o.o. (ul. Modelarska 18, 40-142 Katowice, Polska, ).
Możemy przetwarzać Twoje dane (adres IP, dane o przeglądarce i systemie operacyjnym oraz przybliżona lokalizacja): na podstawie naszych prawnie uzasadnionych interesów do celów statystycznych i zarządzania stroną, przez okres do zakończenia analizy statystyk, nie dłużej niż przez 3 lata od roku, w którym uzyskano dane; na podstawie naszych prawnie uzasadnionych interesów w celu marketingu bezpośredniego usług własnych, przez okres funkcjonowania strony lub do wycofania zgody. Współpracujemy z: firmami marketingowymi, wyszukiwarkami internetowymi, portalami społecznościowymi, firmami udostępniającymi narzędzia do badań statystycznych i obsługi portali społecznościowych, firmami hostingowymi, którym możemy przekazywać te dane (odbiorcy danych). Dane mogą być przekazywane poza UE, jedynie do Państw lub podmiotów zatwierdzonych prawem UE.

Udostępnienie nam danych nie jest obowiązkowe, jednak bez ich podania strona może nie funkcjonować prawidłowo. Masz prawo dostępu do danych dotyczących Twojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także ich przeniesienia. Możesz w dowolnym momencie cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Masz prawo skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w Polsce lub jego odpowiednika w innym państwie UE.

Strona może używać plików cookies i innych podobnych technologii we wspomnianych celach. Zgoda na ich używanie wyrażana jest za pośrednictwem ustawień wybranych przez Ciebie w przeglądarce. Więcej informacji o zasadach przetwarzania przez nas danych i ustawieniach przeglądarki znajduje się w [Polityce Prywatności].